0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Natural Matte Mousse Foundation

Manufacturer: Essence
*
  • Not available
  • Not available
  • Not available
  • Not available
  • Not available
  • Not available
259,00 ден.

Natural Matte Mousse Foundation супер нежна текстура на мус му дава на вашето лице мазен и природен изглед, мат тен, додека ѝ овозможува на вашата кожа слободно да дише.

-Нежна текстура на мус за мазен тен и природен, мат финиш
-Се чувствува пријатно лесно, нема да ги блокира порите и и дозволува на кожата слободно да дише
-Дерматолошки тестирано и потврдена компатибилност

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Color
 
 
 
 
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.