0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Miracle Pure Vitamin C Skin-Illuminating Serum

Manufacturer: Max Factor
*
1.060,00 ден.

Дајте ѝ на вашата кожа секојдневно засилување на витамини за непосреден здрав сјај со Max Factor Miracle Pure Skin-Illuminating Serum. Овој серум за нега и подобрување на кожата има златни бисери од осветлувачки пигменти за да и даде на кожата ревитализиран и посветлен ефект. Клинички докажаната веганска формула содржи витамини Ц и ниацинамид - Б3. Серумот за повеќекратна употреба може да се користи сам, под шминка или да се меша со која било подлога за зајакнување на сјајот на негувањето на кожата. Инспириран од природата, создаден од Max Factor.

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.