0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Creme Puff Pressed Powder

Manufacturer: Max Factor
*
  • Not available
  • Not available
693,00 ден.
Your price: 520,00 ден.

Max Factor Crème Puff Powder Compact е пресувана пудра со средна до висока покривност со беспрекорен мат финиш. Тоа е се-во-едно шминка која може совршено да го изедначи тонот на кожата за моментално сјаен тен. И нашиот иконски пуф сега се врати! Ултра мекиот, врвен апликатор овозможува непречено и лесно нанесување.

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Color
 
 
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.