0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

8h MATTE liquid lipstick

Manufacturer: Essence
*
  • Not available
  • Not available
  • Not available
  • Not available
  • Not available
189,00 ден.

8h MATTE liquid lipstick ги исполнува своите ветувања: неговата мат формула им овозможува на петте нијанси да останат беспрекорни и да траат на усните до осум часа. Течната текстура се претвора во интензивен мат финиш по нанесувањето и обезбедува пријатна, долготрајна удобност при носењето.

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Color
 
 
 
 
 
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.