0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

What The Fake! - PLUMPING LIP FILLER

Manufacturer: Essence
*
  • Not available
  • Not available
229,00 ден.

Кажете НЕ на инјекциите и ДА на нашето ново чудесно оружје за полни усни - What The Fake! - PLUMPING LIP FILLER. Збогатено со хијалуронска киселина и витамин Е за моментален плампинг ефект и зачинет со екстракт од чили за дополнително трнење и волумен! Реактивните својства на рН им даваат на вашите усни неверојатен ефект и сјај. Потврдено од 50 експерти за убавина, земете го овој производ затоа што мора да го имате!

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Color
 
 
 
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.