0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Glamour Glow

Производител: Kryolan
*
 • Blush Mauve
  Blush Mauve
  Not available
 • Bronzing Agais
  Bronzing Agais
  Not available
 • Bronzing Summer
  Bronzing Summer
  Not available
 • Glamour Tan
  Glamour Tan
  Not available
2.030,00 ден.
Glamour Glow е микронизиран компактен прав со исклучително мека и свиленкаста текстура , за гламурозна и блескав ефекти на кожата. Достапно како руменило, хајлајтер и бронзер . Glamour Glow се нанесува рамномерно.
Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
НијансаBlush Mauve, Bronzing Agais, Bronzing Summer, Glamour Tan
Слични Производи

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.