0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Versace Pour Femme Oud Oriental - Eau De Parfum

Manufacturer: Versace
*
9.475,00 ден.
Your price: 7.580,00 ден.

Заведување на зајдисонце во пустината. Топол ветер што ги носи мислите. Сензуална бурна арома, речиси афродизијачна. Oud, една од најдобрите состојки на парфимеријата, му дава живот на Versace pour Femme Oud Oriental, мирис дизајниран за љубителите на ориентални мириси, за жени со силна личност.

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.