0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Elie Saab In White - Eau De Parfum

Manufacturer: Elie Saab
*
4.130,00 ден.

Elie Saab Le Parfum In White Eau De Parfum е бел букет цвеќе создаден за најспецијалните прилики. Модерни и женствени, цветни ноти на цвет од портокал и јасмин се обединуваат заедно со отворот од пупки од мандарина и црна рибизла за да создадат блескав сјаен мирис.

Горни ноти: мандарина, круша, пупки од црна рибизла (Cassis)

Средни ноти: Иланг-иланг (Мадагаскар), Јасмин (Самбак), цвет од портокал, божур

Основни ноти: килибар (бела), ванила, мошус (бел), пачули

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.