0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Light Luminous Foundation

Manufacturer: Artdeco
*
  • Not available
  • Not available
  • Not available
  • Not available
  • Not available
990,00 ден.

Дали барате подлога која ви дава тен со поприроден изглед? Light Luminous Foundation, со својата лесна до средна покривност, го истакнува природниот сјај на вашата кожа! Кадифената текстура која дише прекрасно се вклопува во кожата за да создаде природен, изедначен и сјаен изглед. Природната формула содржи најмалку 90% состојки од природно потекло*. Останатите состојки помагаат да се обезбедат одлични перформанси на производот.

  1. Лесна и кремаста текстура за лесен, природен изглед на шминката
  2. Заштитата од сина светлина го спречува предвременото стареење на кожата
  3. Најмалку 90% состојки од природно потекло*
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.