0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Black Pine Sculpt + Lift Serum

Manufacturer: Korres
*
3.730,00 ден.

Концентриран серум за лице наменет за видливо подигнување, зацврстување и редефинирање на изгледот на контурите на вашето лице додека веднаш ја затегнува кожата за да се насочи кон појавата на фини линии и брчки.

Составен од:

Црн бор, преполн со полифеноли, ја зајакнува кожата за да го подобри изгледот на цврстина, фини линии и брчки.

4D BIO-SHAPELIFT™, моќен комплекс за видливо подигнување и зацврстување на изгледот на контурите на лицето.

Црниот чај, богат со антиоксидантна моќ, го подобрува видливиот изглед на волуменот на кожата и промовира сјај.

Погоден за вегани

Препорака за користење - Нанесете на лицето и вратот, избегнувајќи го пределот околу очите.

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.