0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Black Pine 360° Eye-Lift Super Serum

Manufacturer: Korres
*
3.650,00 ден.

Револуционерен супер потентен серум за затегнување на очите кој обезбедува изглед на подигнат горен очен капак и поцврста област околу очите за 360° и брзо ја подобрува појавата на брчки, отеченост и темни кругови.

Составено од:
DEFEYE GRAVITY™ - Првиот целосно природен активен комплекс кој помага да се намали појавата на опуштеност, темни кругови и отеченост.

Дерматолошки и офталмолошки тестиран.

Погоден за вегани

Препорака за користење - Нежно нанесете 360° на целата површина околу очите.

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.