0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Black Pine Plump-Up Sleeping Facial

Manufacturer: Korres
*
3.600,00 ден.
Овој Богат ноќен кремаст третман за лице со технологијата 4D Bio-ShapeLift™ дизајниран да ѝ помогне на кожата да се врати назад со намалување на појавата на брчки, подигнување на контурата на лицето и видливо обновена кожа преку ноќ.
Составен од:
ЦРН БОР - Преполн со полифеноли, ја зајакнува кожата за да го подобри изгледот на цврстина, фини линии и брчки.
4D BIO-SHAPELIFT™ - Моќен комплекс за видливо подигнување и зацврстување на изгледот на контурите на лицето.

Погоден за вегани

Препорака за користење - Нанесете на лицето и вратот, избегнувајќи го пределот околу очите. Користете ја секоја вечер после вашиот омилен серум KORRES.

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.