0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Wild Rose Brighter Days Intense-Cream

Manufacturer: Korres
*
2.240,00 ден.

Овој богат крем за лице со високи перформанси е дизајниран со стабилизиран витамин Ц за супер наполнет разбуден сјај додека ги измазнува фините линии. Богатата текстура е дизајнирана за ултра сува кожа и веднаш се топи во вашата кожа и ја отклучува целодневната хидратацијата.  Дерматолошки тестирано.

Составено од:
Mасло од дива роза, драгоцена состојка од хербалниот аптекар KORRES обезбедува максимална влажност и густина на кожата од богатиот извор на масни киселини.
Витамин Супер Ц, Витамин Ц за осветлување со супер моќ го изедначува тонот на кожата и го подобрува изгледот на фините линии и брчките за супердоза на сјај.

Погоден за вегани

Препорака за користење: Нанесете на лицето и вратот, избегнувајќи го пределот околу очите.

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.