0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Greek Yoghurt Nourishing Probiotic Intense Cream

Manufacturer: Korres
*
1.860,00 ден.

Овој интензивно хидратантен навлажнувач со високи перформанси составен со вистински грчки јогурт богат со пробиотици. Оваа богата текстура е дизајнирана за ултра сува кожа и веднаш се топи и ја отклучува хидратацијата ослободена со време за 48 часа. Клинички докажаната технологија пријателска за микробиомот обезбедува штит за вашиот врвен здрав сјај.
Составено од: ГРЧКИ ЈОГУРТ - Обезбедува моментално смирувачко, чувство на ладење со супердоза на пробиотици за негување на кожата.
ТЕХНОЛОГИЈА НА МИКРОБИОМ – Најсовремената технологија помага за повторно балансирање на кожата и го подобрува изгледот на дехидрираната кожа под стрес.

-Мирис 100% од природно потекло
-Дерматолошки тестирано

Препорака за користење: Нанесете на лицето и вратот, избегнувајќи го пределот околу очите. Да не се користи за деца под 3 години.

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.