0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Greek Yoghurt Foaming Cream Cleanser

Manufacturer: Korres
*
1.480,00 ден.

Едно и единствено благотворно средство за чистење крем до пена без сапун, формулирано со античкиот грчки јогурт кој ја смирува кожата. Еден чекор кој нежно и ефикасно ги отстранува нечистотиите и шминката без да иритира. Безбедно за најчувствителната кожа.

Составено од:
ГРЧКИ ЈОГУРТ - Обезбедува инстант смирувачка Супердоза од пред-и пробиотици за негување на кожата.
ЕКСТРАКТ од СЕМЕ АМАРАНТ + МЛЕЧНИ ПРОТЕИНИ - Обезбедуваат смирувачка хидратација и удобност на кожата.

Дерматолошки и офталмолошки тестиран.

Препорака за користење: Нежно втријте на влажна кожа и исплакнете со многу вода.

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.