0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Signorina Eleganza - edp

Manufacturer: Salvatore Ferragamo
Availability: In stock
*
3.429,00 ден.
Your price: 2.400,00 ден.

Како сите писатели што се стремат кон создавање на бестселер така Ферагамо ја напиша својата животна приказна преку која и оддава исконска почит на женската префинетост. Ферагамо ја постави идеалната женска силуета во мирисни ноти кои ја опишуваат совршената дама како елегантна, софистицирана, сигурна и заводлива кралица која знае како да владее со сопственото кралство.

  • Врвни ноти: грејпфрут, круша
  • Средни ноти: бадем, османтус
  • Крајни ноти: пачули, кожа
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 50ml, 100ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.