0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Liu Jo Silkway - Eau de toilette

Manufacturer: Liu Jo
*
1.486,00 ден.
Your price: 1.040,00 ден.
Новиот мирис на Liu Jo Silkway е за сите оние самоуверени жени кои сакаат да експериментираат со нови стилски решенија во нивниот секојдневен живот. Неочекуваното патување меша одлучувачка, блескава личност со елегантна, грациозна женственост за да создаде комбинација која истовремено е жива и воодушевувачка. Горни ноти: бергамот, розова пиперка, круша, малина Средни ноти: самбак јасмин, орхидеја, килибар Основни ноти: масло од ветивер од Хаити, масло од пачули, кремасто млеко, ванила, мошус
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 50ml, 100ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.