0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

SKIN BRIGHTENING SERUM

Manufacturer: THE ELEMENTS
*
890,00 ден.

Овој експертски серум е дизајниран да помогне во справувањето со знаците на црвенило и застојот, подмладувајќи го вашиот тен. Формулиран со Азелаична киселина, овој серум што не ја  суши кожата помага да се намали појавата на флеки за почиста и помазна кожа. Дерматолошки тестиран за чувствителна кожа.

Препорака за користење: Нанесете неколку капки на врвовите на прстите и тапкајте во кожата, внимавајќи да не ја допирате пипетата до вашата кожа. Користете го по чистењето, наутро и навечер. За најдобри резултати, користете заедно со производи од палетата Clear Skin.

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.