0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Eclat d'Arpege Pour Homme - Eau de Toilette

Manufacturer: Lanvin
*
1.390,00 ден.
Eclat d Arpege Pour Homme од Lanvin е елегантен, префинет, привлечен и неодолив машки парфем. Овој парфем се отвора со ноти на бергамот, лимета и мандарина. Во срцето на овој софистициран, шармантен, волшебен и атрактивен парфем се листот од виолетова, јасмин и рузмарин, додека основата на парфемот се состои од мешавина од сандалово дрво, кедар и ноти на мошус. Парфемот Lanvin Eclat d Arpege Pour Homme е направен во елегантно и привлечно шишенце со течност во боја на лаванда. Рекламното лице на овој парфем е моделот Бруно Росендо. Горна нота: бергамот, лимета, мандарина Средна нота: лист од виолетова, јасмин, рузмарин Основна нота: сандалово дрво, кедар, мошус
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 50ml, 100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.