0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

David Beckham Refined Woods - Eau De Parfum

Manufacturer: David Beckham
Availability: Out of stock
*
2.967,00 ден.
Your price: 1.780,00 ден.

Refined Woods - Eau De Parfum е долготраен ориентално-дрвенест мирис за мажи и е изграден околу иконските парфимерски состојки кои ве транспортираат во далечни земји. Мирисот се отвора со зачинета-тревна инфузија од кардамон и жалфија измешани со цитрусна нота на кедар. Ова води во цветно-земјеното срце со нотите на орис кои заземаат централно место, засилени со ароматични допири на лаванда и гераниум. Мирисот е нагласен со зачинета-дрвенеста топлина со ноти на тонка, кедрово дрво и ветивер, создавајќи привлечно машко искуство. Горни ноти: кардамон, жалфија, кедров лимон Средни ноти: гераниум, лаванда, ирис Основни ноти: зрно тонка, ветивер, кедрово дрво

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters100ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.