0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

David Beckham Infinite Aqua - Eau De Parfum

Manufacturer: David Beckham
Availability: In stock
*
2.967,00 ден.
Your price: 1.780,00 ден.

Infinite Aqua од Дејвид Бекам е привлечен, грациозен, пенлив и неодолив парфем за мажи и жени. Парфемот Infinite Aqua е инспириран од врвната изработка и уметност на парфимеријата и го претставува мирисот на одмор покрај морскиот брег. Парфемот Infinite Aqua се отвора со ноти на лимон, зелени листови и смоква. Во срцето на овој прекрасен, волшебен, сензуален и атрактивен парфем се лавандата и водниот крин, додека основата на парфемот се состои од мешавина од ноти од кедар и сандалово дрво. David Beckham Infinite Aqua е направен во елегантно и софистицирано стаклено шише кое е украсено со сребрен затворач. Горна нота: лимон, зелени ноти, смоква Средна нота: лаванда, воден крин Основна нота: кедар, сандалово дрво

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.