0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

CK Everyone - edt

Manufacturer: Calvin Klein
Availability: In stock
*
3.080,00 ден.

CK EVERYONE е совршена комбинација на чиста свежина, слатка сензуалност и провокативни рабови. Цитрусниот мирис збогатен со органско масло од портокал е споен со син чај и шарена кедрова основа за родово неутрален мирис. Како чист и еколошки мирис, CK EVERYONE е вегански и наполнет со 79% природни состојки. Горни ноти: органско есенцијално масло од портокал, ѓумбир Средни ноти: син чај, водени ноти Базни ноти: кедар, пачули, килибар

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml, 100ml, 200ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.