0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

1 MILLION ROYAL - EDP

Manufacturer: Paco Rabanne
*
6.400,00 ден.

1 Million Royal има една јасна и храбра цел, а тоа е да се ослободи од конвенционалните ограничувања и да живее според вашите сопствени правила. Изборот на зборот „кралски“ за означување на ова издание го одразува статусот на елитата што го чувствувате кога го носите. Тоа е мирис кој навистина му доликува на кралот. За разлика од минатогодишниот цветен и овошен 1 милион еликсир, куќата зема сосема поинаков правец со составот на нотите на Ројал. Мешавината, во овој случај, е прилично килибарна и дрвенаста. Благодарение на нотите од лаванда, мандарина, кедрово дрво, бензоин, килибар и кожа, мирисот создава уникатен, суптилен и топол приказ на тоа каков треба да биде машкиот мирис. Горни Ноти - кардамон, мандарина,бергамот Средни Ноти - лаванда, листови од љубичица,жалфија Оцновни Ноти - бензоин, кедар, пачули

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters200ml, 50ml, 100ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.