0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Long - Wear Concealer Waterproof

Manufacturer: Artdeco
*
  • Not available
  • Not available
  • Not available
930,00 ден.
Со овој водоотпорен коректор, водата нема повеќе да и смета на вашата шминка. Коректорот е отпорен на размачкување, и ги брише темните кругови сигурно и без трага. Начин на нанесување: Нанесте од коректорот на критичните места кои сакате да ги покриете, како темни кругови, подочници, краевите кај усните или очите. Потоа нежно натапкајте со помош на прстите додека не ги изедначите краевите и коректорот е впиен во кожата.
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Color
 
 
 
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.