0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Drama Queen

Manufacturer: Aura
*
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
400,00 ден.
Your price: 280,00 ден.

Карминот Drama Queen доаѓа во две формулации. Ефектот на течен кармин дава кралски мат изглед. Елегантната кремаста текстура, формулирана да биде долготрајна, со кадифено чувство на усните, обезбедува извонредна пигментација. Со новиот кармин Drama Queen, изгледајте и чувствувајте се како кралица! Металниот ефект на течниот кармин, поради неговата посебна формула, им дава на усните бисерен изглед со долготраен мат финиш. 4 метални бои, кои обезбедуваат целосен интензитет на боја со само еден слој. Богатата пигментација овозможува рамномерно нанесување со помош на прецизен апликатор.

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Color
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.