0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

SKIN CLARIFYING TONER

Manufacturer: THE ELEMENTS
*
740,00 ден.

Овој дневен тонер кој не суши, не иритира и ултрахидрира е дизајниран да се справи со знаците на застојот на кожата и нечистотиите. Помага во подобрување на изгледот на кожата, што резултира со појасна и здрава кожа. Дерматолошки тестиран за чувствителна кожа.

Препорака за користење: Додадете неколку капки на памучна подлога или прстите и нежно нанесете на чиста кожа. Оставете ја вашата кожа да се исуши. Користете го по чистењето, наутро и навечер.

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.