0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

PURIFYING GEL CLEANSER

Manufacturer: THE ELEMENTS
*
740,00 ден.

Овој чистач е формулиран со хибрид од нежни, неиритирачки сурфактанти добиени од кокос и ниско ниво на салицилна киселина. Дизајниран да го подобри изгледот на кожата, да ги таргетира нечистотиите и затрупаната кожа, што резултира со почиста кожа со здрав изглед. Дерматолошки тестиран за чувствителна кожа.

Препорака за користење: Емулгирајте мала количина на дланка со вода и нежно масирајте во кожата. Исплакнете чисто по нанесувањето. Користете наутро и навечер.

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.