0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

PORE REFINING SERUM

Manufacturer: THE ELEMENTS
*
890,00 ден.

Овој повеќеслоен супер-серум е дизајниран за врвна јасност на кожата со тоа што помага да се промовира здрава кожна бариера. Исто така, помага во ребалансот и хидратацијата на вашиот тен - сè што некогаш ќе ви треба во серумот за нега на кожата! Дерматолошки тестиран за чувствителна кожа.

Препорака за користење: Нанесете неколку капки на врвовите на прстите и тапкајте го лицето, внимавајќи да не ја допирате пипетата со вашата кожа. Оставете да се впие додека кожата не се исуши. Користете наутро и навечер.

Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.