0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

4D HYALURONIC SERUM

Manufacturer: THE ELEMENTS
*
1.100,00 ден.

Овој серум за зајакнување на младоста е дизајниран да помогне во хидратација, сјајна и здрава кожа користејќи моќен комплекс на хијалуронска киселина. Најдобро се нанесува на влажна кожа, хијалуронската киселина ја привлекува влагата во кожата за врвна хидратација. Формулиран со 4 уникатни варијации, овој серум помага да се врзе влажноста на кожата за да се заштити од загуба на вода и да се обезбеди повеќеслојна хидратација. Дерматолошки тестиран за чувствителна кожа.

Препорака за користење: Нанесете неколку капки на врвовите на прстите и тапкајте во лицето, внимавајќи да не ја допирате пипетата со вашата кожа. Користете наутро и навечер. За најдобри резултати, користете заедно со производи од палетата Radiant Skin.

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.