0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

SKIN BALANCING CREAM

Manufacturer: THE ELEMENTS
*
790,00 ден.

Овој крем е дизајниран да помогне во појавата на уморна и кожа под стрес. Антиоксидантната формула помага да се подмлади, да ги намали знаците на хиперпигментација и да ја заштити вашата кожа од стресни фактори на животната средина. Дерматолошки тестиран за чувствителна кожа.

Препорака за користење: Нанесете количина колку грашок на чиста кожа и масирајте додека целосно не се апсорбира. Користете наутро и навечер.

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.