0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

The One Pour Femme - edp

Производител: Dolce & Gabbana
Достапност: На залиха
*
4.360,00 ден.

D&G The One достапен како EDP е мирис за посебни, уникатни жени кои привлекуваат внимание со својот стил и убавина. Златнесто цветен мирис кој ги примамува сетилата со својот исказен карактер и бесконечен шарм. Потекнува од многуте контрасти на бергамот и мандарината, помешани со сочноста на зрела праска, а длабоко во срцето ја крие заводливата ванила.

  • Врвни ноти: (бергамот, мандарина и праска)
  • Средни ноти: (јасмин, слива)
  • Базни ноти: (ветивер ,килибар, мошус и ванила)
Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража30ml, 50ml, 75ml

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.