0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

My Burberry - edp

Производител: Burberry
*
9.570,00 ден.

My Burberry парфимирана вода за жени е инспириран од култната мантија на брендот Burberry и лондонската градина после дождот. Најавен е како многу цветен мирис чија мисија е да се влезе во топ 10 во луксузната арена на убавината! Составот на новиот мирис My Burberry се отвора со сладок грашок и цистерски ноти од бергамот што доведуваат до здравец, цвеќиња во фрезија и златна дуња во срцето. Мирисот го заокружуваат пачули во основата на која се приклучуваат цвеќињата на Дамаск и Центифолија.

  • Врвни ноти: (цвет од грашок, бергамот)
  • Средни ноти: (гераниум, бела фрезија, дуња)
  • Базни ноти: (пачули, дамаск роза, роза)
Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража90ml
Слични Производи

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.