0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

The Pride Of Armaf ROUGE - Eau De Parfum

Manufacturer: Armaf
*
4.025,00 ден.
Your price: 3.220,00 ден.

Мирис кој веднаш ги импресионира сите околу вас, правејќи да се чувствувате смело и магично убаво. Луксузен цветно-ориентален мирис. Волшебно слаткиот и зачинет јасмин заедно со шафранот и коријандер се развиваат прво, кои брзо се комбинираат со свежи овошни тонови и прашкасти ноти на цвеќе и пралина. Неверојатната волшебна арома, парфемот ја добива од богатиот спој на топол килибар, земјени тонови на мов и раскошен кедар. Мирисни ноти: • Горни ноти: јасмин, шафран, семе од коријандер • Средни ноти: лимон, пралини, фрезија • Основни тонови: мов, килибар, кедар, амброксан

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters100ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.