0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

The One Pour Femme - edp

Manufacturer: Dolce & Gabbana
Availability: In stock
*
4.360,00 ден.

D&G The One достапен како EDP е мирис за посебни, уникатни жени кои привлекуваат внимание со својот стил и убавина. Златнесто цветен мирис кој ги примамува сетилата со својот исказен карактер и бесконечен шарм. Потекнува од многуте контрасти на бергамот и мандарината, помешани со сочноста на зрела праска, а длабоко во срцето ја крие заводливата ванила.

  • Врвни ноти: (бергамот, мандарина и праска)
  • Средни ноти: (јасмин, слива)
  • Базни ноти: (ветивер ,килибар, мошус и ванила)
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 50ml, 75ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.