0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

The One Gold Woman - Eau de parfum Intense

Manufacturer: Dolce & Gabbana
*
4.650,00 ден.
Your price: 4.650,00 ден.

The One Gold ja слави жената која зрачи со елеганција во сё што прави. Независна ишармантна, нејзината светлост е дарежлива, шири светлина врз другите и никогаш не гизасенува. Таа е уникатно своја, а нејзината радост и харизма блескаат одвнатре. The One Gold еинтензивен парфем кој ја претставува оваа моќна модерна женственост во миризлива форма. Одржувајќи ги графичките линии на The One, шишето сега е претставено во светкаво злато.Симбол за луксуз и префинетост, металниот златен лак ја привлекува светлината со својатаблескавост, како одраз на светлечката привлечност на The One Gold жената. Горни Ноти: розов бибер,мандарина,слива Средни Ноти: роза, Jасмин,момина солза Основни ноти: ванила,пачули,бел мошус

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 50ml, 75ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.