0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Pascal Morabito Purple Ruby 100ml EDP + Scented Soap

Manufacturer: Pascal Morabito
2.120,00 ден.
Your price: 1.590,00 ден.

Овој цветен, овошен и гурмански мирис ги воведува нотите на јаболко, малина и цвет од портокал. Срцето содржи бели цветови со гарденија, јасмин, цвет од јагода и божур. Основата вклучува ноти на ванила, карамел и мошус.

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.