0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

ONE By Jennifer Lopez - edp

Manufacturer: Jennifer Lopez
Availability: In stock
*
2.290,00 ден.
Your price: 1.603,00 ден.

Парфемот One од Џенифер Лопез влева самодоверба и мир, обвивајќи ве со длабоко чувство на топлина и приземност. Цветните и дрвени ноти кои се отвораат со излив на розов бибер и нежни цветови од фрезија и праска, продолжуваат да ја откриваат кремастата топлина на срцевите ноти кои вклучуваат јасмин и смолести ноти на пачули, дабови мов и килибар. Мирисот завршува со нежната мекост на сандалово дрво, кристален мов и велур, трио што обезбедува хармонична сензуалност слична на кожа. Горни ноти - розов бибер, фрезија, цвет од праска Средни ноти - јасмин апсолут, масло од кедар, чисто дрво, Основни ноти - сандалово дрво, мов, кристален велур

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 50ml, 100ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.