0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

My Way Parfum

Manufacturer: Giorgio Armani
*
6.180,00 ден.
My Way Parfum се отвора со свежи, цитрусни ноти на масло од бергамот од Калабрија, спојувајќи се со пенливи цветови од портокал во масло од горчлив портокал од Египет. Новото интензивно срце, родено од контрастот помеѓу соларните, кремасти кадифени ноти на Tuberose Heart Absolute од Индија и величествената свежина на Ирис Палида од Франција. Основата од ванила е засилена со сензуалните кремасти ноти на кедрово дрво од САД, со вкусната инфузија од ванила бурбон од Мадагаскар, двете ноти обвиткани со бел мошуси како ефект на втора кожа. Горни ноти - Цвет од портокал, Калабриски бергамот, Горчлив портокал Средни ноти - Ирис Палида, Индиска тубероза, Амбрета Основни ноти - Бел мошус, Бурбон ванила, Кедар
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 50ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.