0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

My Way Floral - Eau De Parfum

Manufacturer: Giorgio Armani
*
5.270,00 ден.
Your price: 5.270,00 ден.

Запознајте го новиот My Way Floral Eau de Parfum. Зелената свежина ја внесува етеричното масло од лист од горчлив портокал, со додадена супер есенција на зелена мандарина и збогатена со чисти цветови од горчлив портокал. Зголемен цветен букет прекрасно масло од нероли и безвременско срце на тубероза. Нов смирувачки мирис откриен преку иновативен ко-екстракт од нероли/ванила и бел мошус. Горни ноти: египетски цвет од портокал, италијанска зелена мандарина, горчлив портокал Средни ноти: индиска тубероза, туниски нероли Основни ноти: ванила, бел мошус

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml, 90ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.