0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Icon - EDP

Manufacturer: Aigner
Availability: In stock
*
2.857,00 ден.
Your price: 2.000,00 ден.

Цветен овошен мирис дизајниран за модерната сензуална жена која го носи. Деликатната композиција има ноти на праска, хелиотроп и јасмин, обезбедувајќи мирис кој создава росна атмосфера со мека завршница, што го прави ваш совршен избор за вашите посебни ноќи. Горни ноти: мандарински портокал, праска и лист од љубичица Средни ноти: цвет од портокал, хелиотроп и јасмин Основни ноти: ванила, грав тонка и сандалово дрво

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 50ml, 100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.