0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Burberry Her Elixir de Parfum

Manufacturer: Burberry
*
5.490,00 ден.
Your price: 4.392,00 ден.

Burberry Her Elixir de Parfum е храбар и сензуален парфем за жени. Надвор од авантуристичкиот дух на парфемот Burberry Her, овој мирис е последното поглавје во интензивната приказна за Burberry Her. Дизајниран за жени кои се осмелуваат да го истражуваат непознатото, Her Elixir de Parfum е за слободоумната жена која бара возбуда од нејзината следна авантура. Сензуална, неодолива и не задржана со граници, таа поседува личност која создава зависност. Ново интензивен додаток на семејството Burberry Her, нејзиниот еликсир де парфем за жени нуди препознатливи овошни гурмански ноти заедно со смел излив на темноцрвени бобинки со јасмин, заоблени со сензуална и заразна ванила и килибар. Горни ноти: Акорд од јагода и капина Средни ноти: јасмин Долни ноти: ванила, килибар, сандалово дрво

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 50ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.