0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Absolute Woman - edp

Manufacturer: Bruno Banani
Availability: In stock
*
2.367,00 ден.
Your price: 1.420,00 ден.

По успехот на парфемот Absolute Man, Бруно Банани ја лансира својата женска верзија Absolute Woman. Мирисот е најавен како разиграна композиција за енергична и самоуверена жена, која ја евоцира нејзината и слатка и непослушна страна. Горни ноти: грејпфрут, розов бибер, бергамот, личи, капина Средни ноти: цвет од портокал, јасмин, роза, невен Долни ноти: килибар, ванила, мошус, кедар

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml, 30ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.