0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Ambassador For Women - Eau De Parfem

Manufacturer: Gisada
*
5.270,00 ден.
Овој мирис има овошни, ориентални, сјајни и разиграни цветни ноти. Овие аспекти се комбинирани со малина и тубероза, давајќи му на парфемот неодолив цветен букет. Префинетата позадина од сандалово дрво го заокружува потписот на мирисот. Горни ноти - круша, бергамонт, кајсија, листови од љубичица Средни ноти - фресија, роза, малина, слива, тубероза Основни ноти - мошус, пачули, ванила, кедрово дрво, сандалово дрво
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml, 100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.