0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

This is Him! Vibes of Freedom - edt

*
4.460,00 ден.
Zadig & Voltaire This Is Him! Vibes Of Freedom го потпишува парфимерката Натали Лорсон. Мирисот се најавува како свежа и ароматична доза на позитивност, преплавена со добри вибрации! Отварањето на парфемот ги нуди придобивките од сончевата свежина на мандарина и ароматичен акорд на лаванда. Нежната нота на кардамон е истакната во вртлогот на темјан за експлозивна, зачинета сензација. Во исто време, силната патека на пачули и кедар нуди солидна основа и ветува интензитет. Горни ноти: мандарина, лаванда Средни ноти: кардамон, темјан Основни ноти: пачули, кедар
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml, 100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.