0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Stronger With You Amber

Manufacturer: Giorgio Armani
*
4.950,00 ден.
Giorgio Armani ја проширува линијата Emporio Armani Stronger With You со уште едно издание. Stronger With You Amber е нов ексклузивен фугер-килибар мирис кој го носи сензуалниот потпис на оваа успешна колекција со современа и заразна нота на килибар.„Направен и за мажи и за жени, мирисот е олицетворение на вечното заедништво. Неговиот топоп амбер акорд во комбинација со лаванда, одржливо добиена од Прованса, и ванила, одржливо добиена од Мадагаскар, создава неверојатен евокативен ефект. Главни ноти: килибар(амбер), лаванда од Прованса, ванила од Мадагаскар
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.