0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Signature Blue - Eau de Parfum

Manufacturer: Al Haramain
*
2.670,00 ден.
Да се биде маж значи да се истакнеш, да ја направиш вистинската работа, да го отфрлиш трендот. Со цврста арома, која го исполнува секој сомнеж за тоа кој сте, елиминирајќи ве од оние на раскрсницата. Прекрасната основа на Al Haramain Signature Blue ве означува не само како човек кој не само што преживува, туку и како човек кој го живее животот во потполност! Горни ноти - лимон, листови од лимон, бергамот, грејпфрут, портокал Средни ноти - гераниум Основни ноти - ветивер, пачули, кедар
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.