0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Roberto Cavalli Uomo PARFUM

Manufacturer: Roberto Cavalli
Availability: In stock
*
7.436,00 ден.
Your price: 4.090,00 ден.

Uomo Parfum е килибарен фугер мирис создаден за храбрите во срцето. Дизајниран да даде сила, поттик и да ви даде доверба да оставите свој белег. Парфем во кој сензуалните ноти на османтус сјаат со топол прелив. Спротивно на тоа, оваа интензивна топлина се лади со ноќни ноти на црн пипер и килибар, оддавајќи почит на волшебниот самрак. Оставајќи балсамична трага од тонка зрно, завршувајќи го мирисот кој ќе маѓепсува и ден и ноќ. Горни ноти - Црн бибер Средни ноти - Килибар Основни ноти - Зрна Тонка

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters100ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.