0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Initial For Him - Eau de Parfum

Manufacturer: Aigner
*
5.314,00 ден.
Your price: 3.720,00 ден.
Initial For Him е парфем со меко и нежно цветно срце со ноти на ирис и лаванда што ги смирува вашите сетила.Зачинет и ориентален, мирис збогатен со ноти на бибер и миризлив ѓумбир.Мирисот на парфемот ви дава чувство на луксуз и софистицираност и ви дава самодоверба да си го поминете денот. Initial For Him - Eau de Parfum е атрактивен мирис кој ги возбудува сите околу вас. Горни ноти - Јаболко, ѓумбир, бел бибер, црвен грејпфрут Средни ноти - Гераниум, лаванда, оррис, пачули Основни ноти - Бел мошус, килибар, сандалово дрво, дрифтвуд
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.