0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

CLINIQUE Happy - edt

Manufacturer: Clinique
*
4.960,00 ден.
Неверојатно привлечен мирис, чувствителен и свеж со цитрусни и ароматични ноти на почетокот, со кој се усогласува оригиналната нота на морскиот воздух. Во позадина се слушаат цвеќиња што дишат и нe подготвуваат за раскошната дрвена бучава од кедар, чемпрес, дрво од гуајак и мошус. Да се ​​биде среќен денес е помодерно отколку богатство и удобност во животот, веројатно затоа овој мирис е толку популарен.
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.