0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Boss Bottled Infinite - eau de parfum

Manufacturer: Boss
*
9.957,00 ден.
Your price: 6.970,00 ден.

Boss Bottled Infinite - eau de parfum. Овој енергичен и сензуален мирис ја комбинира свежината на цитрусот со интензитетот на ароматичните и дрвените ноти. Оваа нова интерпретација на колекцијата BOSS Bottled е идеален подарок за модерниот маж

- Горни ноти: Свежи ноти
- Срцеви ноти: лаванда, рузмарин
- Основни ноти: пачули, маслиново дрво

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.